ВИДАЛЕННЯ ВИСОЛІВ НА ТРОТУАРНІЙ, КЕРАМІЧНІЙ ПЛИТЦІ ПІД ВИСОКИМ ТИСКОМ

Для замовлення наших послуг
Залишайте телефон
Ми протягом 15 хв Вам зателефонуєм.

Відправити

Видалення висолів на тротуарній плитці. Мийка бруківки від висолів

Видалення висолів на тротуарній плитці - це надзвичайно важлива процедура, яка не терпить зволікань при необхідності її проведення.

Видалення висолів на тротуарній плитці з профільною технікою

Однак, незважаючи на природне походження таких плям, впоратися з ними нерідко дуже складно за допомогою підручних засобів. І якщо Ви хочете зберегти зовнішній вигляд обробки, краще вжити заходів моментально. Фахівці підкажуть, як позбутися від плям на тротуарній плитці і обов'язково порадять придбати для прибирання профільну техніку. Вона в сучасності представлена ​​у величезному асортименті. Крім того, агрегати, що працюють під тиском, підійдуть для чищення басейну у Львові.

Для чого потрібно видаляти висоли на тротуарній плитці

Дуже часто на тротуарній плитці з'являються специфічні плями світлого кольору, які експерти називають висолами. Природа їх походження досить зрозуміла. Наліт - це відкладення мінералів, які, рухаючись по капілярах, виступили на поверхні. Однак, чистка бруківки від висолів необхідна не тільки тому, що вони псують зовнішній вигляд.

Чистка бруківки від висолів всього за кілька годин

Як виявилося, мінеральні відкладення є відмінним середовищем для розмноження грибка та інших паразитів, які можуть зруйнувати структуру плитки або навіть цегли всього за кілька місяців. Саме тому так важливо вчасно очищати бруківку, а також очищати фасади будівель у Львові від подібного роду забруднень.

Переваги позбавлення від плям на тротуарній плитці за допомогою агрегатів

Мийка бруківки від висолів - це досить виснажлива праця. І для того, щоб багато в чому її полегшити, можна скористатися спеціалізованим обладнанням, яке дозволяє видаляти забруднення під великим напором води. Варто відзначити, що деякі агрегати навіть здатні самостійно нагрівати воду до окропу, тим самим знешкоджуючи поверхню.

Технологія очищення бруківки від висолів

Технологія видалення висолів на цеглі, бруківці або плитки схожа. Вона складається з наступних етапів:

  1. Видаляємо з поверхні всі забруднення за допомогою спеціального агрегату, що працює під великим тиском.
  2. Після того, як поверхня просохне, потрібно взяти хімічний склад і нанести його. Робити це можна за допомогою валика або пензлика.
  3. Для того, щоб засіб проник глибоко в структуру, потрібно буде залишити його на поверхні.
  4. Очищаємо матеріал за допомогою щітки. Для цих цілей краще всього брати інструменти високої жорсткості, щоб добре очистити поверхню від нальоту і існуючого грибка.

Для того, щоб закріпити результат, через три дні після проведення процедури варто покрити поверхню так званим гідрофобізуючим засобом, який продається в профільних магазинах.

Рекомендації по мийці бруківки від висолів

Видалення висолів на тротуарній плитці можливе із застосуванням різних хімічних засобів. Для того, щоб вибрати відповідний, варто відвідати профільний магазин і скористатися кваліфікованою консультацією фахівців. Вони розкажуть, які кошти для яких цілей адаптовані.

Мийка бруківки від висолів з використанням спеціалізованого обладнання

Експерти також рекомендують регулярно обробляти поверхню плитки, бруківки, цегли або фасадів будівель з бетону спеціалізованими антисептиками. Вони зможуть запобігти розвитку грибка та інших мікроорганізмів, які нерідко є причиною руйнування структури оздоблювального і будівельного матеріалу.