ПРОФЕСІЙНА ОЧИСТКА БРУКІВКИ, ТРОТУАРНОЇ ПЛИТКИ ПІД ТИСКОМ

Ваше подвір’я потребує очистки?
Залишайте телефон
Ми протягом 15 хв вам зателефонуєм.

Відправити

Ціна послуг мийки під тиском

Вкажіть площу поверхні:
Площа
Попереднє замовлення:

Фото поверхонь, які відмито під високим тиском

Чи потрібні Вам наші послуги?

Чому варто чистити покриття Вашого подвір’я

Після укладки чи ремонту обов'язково потрібно зробити очистку поверхні від будівельного сміття

Якщо залишити Ваш як є без очистки, то по-перше, не буде ніякого естетичного вигляду, по-друге, будівельне сміття під впливом природніх явищ почне спричиняти хімічні реакції, в результаті яких довговічність поверхні суттєво зменшиться.

Для збільшення довговічності поверхні в 2-3 рази

На будь-яку поверхню (чи то бруківка, чи плитка, чи асфальт, чи бетон) вже через 1 рік після монтажу наростають різного роду органічні речовини (мох, цвіль, солі). Якщо їх не очистити з використанням спеціальних засобів, то вони утворять мікротріщини і знищуватимуть будь-яку поверхню.

Для гарного естетичного вигляду Вашого подвір’я

Чиста приємна атмосфера покращує настрій і самопочуття, якщо у Вас в дворі буде чистенька бруківка або інше покриття, якщо воно буде виглядати як нове, то і Ваш настрій і самопочуття будуть завжди "як нові" високому рівні.

Що Ви отримаєте окрім чистоти

при зверненні до наших спеціалістів
 • Економію
  Економія коштів на заміну чи реставрацію старого покриття
 • Екологічність
  Відсутність забруднень у вигляді моху та лишайників мінімізує можливість розмноження бактерій та вірусів
 • Безпеку
  Не рідко забруднені поверхні стають слизькими, що робить їх експлуатацію не комфортною та може спричинити падіння і травми
 • Естетичність
  Естетичне задоволення від експлуатації охайного подвір`я

Мийка тротуарної плитки під тиском, очищення бруківки

Мийка тротуарної плитки: просто і зручно

Мийка тротуарної плитки - це досить складна процедура, яка вимагає багатогодинної роботи.

Однак, сучасні технології не стоять на місці, і є можливість скористатися відповідними послугами, які надає наша компанія. З нами чистка тротуарної плитки перетвориться в швидке і захоплююче заняття. Для того, щоб якісно видаляти висоли на тротуарній плитці, у нас є відповідне обладнання. Професіонали нашої компанії з радістю допоможуть Вам та дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

Для чого потрібна мийка тротуарної плитки

Для того, щоб Ваша територія завжди виглядала охайною і привабливою на всі 100 відсотків, недостатньо просто стежити за чагарниками і посадити красиві квіти. Адже на сади лише милуються, а ось по тротуарній плитці ходять.

Даний вид матеріалу є одним з найпопулярніших в сучасності. Дійсно, з ним будь-яка територія виглядає стильно і елегантно. Однак, тільки в тому випадку, якщо вона не забруднена, а в її швах не міститься величезна кількість землі. В іншому випадку, Вам знадобиться послуга мийка тротуарної плитки.

Мийка бруківки допоможе позбутися від рослин і моху

Зверніть увагу, що за допомогою цієї ж послуги можна буде проводити таку процедуру, як мийка бруківки. Особливо це актуально в тому випадку, якщо вона стара і крізь її шви пробиваються рослини або ж там росте мох. За допомогою великого напору води можна позбутися від будь-якої рослинності, зробивши покриття ідеально чистим і охайним. Якщо ж виконувати таку роботу вручну, то знадобиться далеко не один день на якісне прибирання.

Переваги чистки тротуарної плитки приладом

Чистка тротуарної плитки та іншої поверхні за допомогою спеціалізованих агрегатів характеризується масою переваг. А саме:

 1. Висока ефективність роботи техніки. Справа в тому, що в основу її роботи покладено видалення сміття за допомогою струменя води під величезним напором. Такого ефекту буде просто неможливо домогтися, якщо прибирати власними руками.
 2. Економія часу. Мийка тротуарної плитки в невеликому дворі не займе більше 20 хвилин.
 3. Ефективне рішення проти насіння.
 4. Мийка бруківки таким способом не принесе ніякої шкоди цьому дорогому покриттю.

Технологія очищення бруківки приладом

Чистка бруківки за допомогою напору води проводиться за досить простою технологією. Спочатку видаляються з поверхні всі великі забруднення, наприклад, гілки, пластик та інше сміття. Далі ми заливаємо в агрегат необхідну кількість води і приступаємо до чищення. На техніці є датчик регулювання тиску. Аналогічним способом можна виконати не тільки чистку бруківки, але й очищення фасадів будівель у Львові.

Корисні поради по мийці бруківки

Мийка тротуарної плитки стане ще більш ефективною, якщо її помити під гарячим струменем води. В такому випадку можна буде добитися ще й додаткової дезінфекції. Крім того, це дозволить боротися з рослинами і їх насінням.

Чистка тротуарної плитки під напором води

Чистка тротуарної плитки нерідко має на увазі видалення плям на поверхні. Як правило, для цього використовуються ще й додаткові хімічні засоби, які допомагають боротися з нальотом. Зокрема, можна використовувати гидрофобізуюче просочення. Перед тим, як приступити до роботи, ми під напором очищаємо поверхню, потім наносимо розчин, і через годину знову обробляємо бруківку напором води. Також можна видалити висоли на цеглі.

ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ЧИСТКУ ПОДВІР’Я

ПІД ВИСОКИМ ТИСКОМ?
Просто вийдіть на зв’язок
Відправляйте заявку
або телефонуйте

Надіслати