ПРОФЕСІЙНА ОЧИСТКА ФАСАДІВ та інших поверхонь ПІД ТИСКОМ

Ваше подвір’я потребує очистки?
Залишайте телефон
Ми протягом 15 хв вам зателефонуєм.

Відправити

Ціни на послуги мийки фасадів

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.
К-сть
Сума
Вибрати
Миття поверхні гідродинамічним способом
м2
35
0
Обробка засобом проти висолів
м2
20
0
Обробка протигрибковим засобом
м2
20
0
Обробка засобом від жирових та масляних забруднень
м2
60
0
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити

Фотогалерея помитих фасадів

Чи потрібні Вам наші послуги?

Чому варто регулярно чистити фасад

Після будівництва чи ремонту обов'язково потрібно зробити очистку поверхні від будівельного сміття

Якщо залишити Ваш фасад як є без очистки, то, по-перше, не буде ніякого естетичного вигляду, по-друге, будівельне сміття під впливом природніх явищ почне спричиняти хімічні реакції, в результаті яких довговічність поверхні суттєво зменшиться.

Для збільшення довговічності поверхні в 2-3 рази

На будь-яку поверхню (цегла, плитка, вентильовані фасади тощо) вже через 1 рік після монтажу наростають різного роду органічні речовини (мох, цвіль, солі). Якщо їх не очистити з використанням спеціальних засобів, то вони утворять мікротріщини і знищуватимуть будь-яку поверхню.

Для гарного естетичного вигляду

Вже давно не секрет, що чиста приємна атмосфера покращує настрій і самопочуття. А якщо постійно підтримувати чистоту на високому рівні, тоді і Ваш настрій також буде на висоті.

Що Ви отримаєте окрім чистоти

при зверненні до наших спеціалістів
 • Економію
  Економія коштів на заміну чи реставрацію старого покриття
 • Екологічність
  Відсутність забруднень у вигляді моху та лишайників мінімізує можливість розмноження бактерій та вірусів
 • Безпеку
  Не рідко забруднені поверхні стають слизькими, що робить їх експлуатацію не комфортною та може спричинити падіння і травми
 • Естетичність
  Естетичне задоволення від експлуатації охайного подвір`я

Мийка фасаду. Очищення фасадів будівель у Львові

Очищення фасадів будівель у Львові дозволить зробити дім більш охайними і красивими.

Чистка фасадів будівель у Львові дозволить зробити Ваш будинок більш охайним

Це одна з найпоширеніших послуг в сучасності, адже дуже важливо не тільки, як приміщення виглядає всередині, але і ззовні. А для того, щоб миття фасадів Львів було виконано професійно, варто запросити грамотних фахівців, які мають великий досвід роботи. Тільки в такому випадку Ви отримаєте 100 відсотків гарантії того, що всі роботи будуть виконані швидко і якісно. Крім того, в нашій компанії кожен може замовити послугу з чищення басейнів у Львові.

Для чого потрібно очищення фасадів будівель у Львові

Фасад будь-якої будівлі найбільш схильний до самих агресивних факторів навколишнього середовища. На нього потрапляють атмосферні опади, його покриває пил і бруд, на нього осідає смог у великих містах. В результаті навіть нові будови всього через 2-3 роки втрачають свій первинний зовнішній вигляд. І в такій ситуації допоможе чистка фасадів будівель у Львові.

Мийка фасадів з використанням професійної техніки

Зверніть увагу, що наші кваліфіковані фахівці крім очищення поверхонь також можуть виконати і ряд інших профільних процедур, наприклад, видалення висолів на цеглі. У такому випадку фахівці використовуватимуть спеціальні хімічні розчини, які дозволяють видалити наліт з поверхні і, тим самим, зберегти матеріал від подальшого руйнування під впливом мікроорганізмів. Зверніть увагу, що миття фасадів, ціна на яку цілком доступна, передбачає використання страховки.

Переваги миття фасадів фахівцями у Львові

Якщо ви замовляєте послугу очищення фасадів Львів у нас, то зможете оцінити ряд переваг. А саме:

 1. Миття фасадів буде проведено в найкоротші терміни, які заздалегідь будуть встановлені.
 2. Використання професійної техніки і агрегатів.
 3. Використання висококласних миючих і хімічних засобів для миття фасаду.
 4. Гарантія якості.
 5. Робота кваліфікованих висотників, які мають спеціалізоване спорядження для безпечного проведення миття.
 6. Миття фасадів у Львові коштує цілком доступно, а ціни можна буде дізнатися заздалегідь, просто зателефонувавши за контактним номером телефону.
 7. Можливість замовити розширений спектр робіт, який, зокрема, може включати в себе миття даху у Львові.

Технологій послуги миття фасадів

Миття фасадів Львів проводиться за такою технологією:

 1. Спочатку фахівці проводять тестування вихідного матеріалу. Це робиться для того, щоб підібрати оптимальний варіант для очищення поверхні, а також вибрати потрібну хімічну суміш.
 2. Далі переходимо до самого процесу. Очищення фасадів будівель у Львові проводиться з обов'язковим використанням миючого засобу, який добре впорається з існуючими забрудненнями.
 3. Майстри залишають речовину на поверхні, щоб вона встигла проникнути в пори і вивести звідти забруднення.
 4. Очищення фасаду будівель Львів закінчується видаленням бруду за допомогою струменя води, а також нанесенням антисептичної суміші проти грибків і інших мікроорганізмів.

Рекомендації по очищенню фасадів у Львові

Залежно від методу, який буде використовуватися для миття фасадів у Львові, буде різнитися і технологія проведення робіт. Найбільшою популярністю користуються послуги із застосуванням агрегатів, які працюють під великим тиском. В такому випадку струмінь води здатна вивести навіть стійкі плями і зробити зовнішній вигляд будівлі, як новий. Миття фасадів такого типу відрізняється від інших завдяки своїй ефективності. Крім того, майстри зможуть значно заощадити час на проведення робіт, що актуально, якщо до знаменної події залишилося не так багато часу.

Миття фасадів у Львові: гарантія якості

Мийка фасаду, який складається з каменю, зокрема, граніту або мармуру, найкраще проводити за допомогою агрегату з невеликим тиском, а в якості розчину найкраще застосовувати слабкий лужний розчин. Справа в тому, що структура таких матеріалів достатньо крихка, особливо, якщо мити під напором. Тому таке поєднання агрегату і рідини буде ідеальним.

Очищення фасадів Львів зі стійких матеріалів може здійснюватися під тиском аж до тисячі бар. Однак, варто враховувати, що такий варіант актуальний тільки в теплу пору року, коли на вулиці сонячна погода, так як стіни сильно промокнуть і їм необхідно буде добре просохнути. Нерідко мийка фасаду проводиться за допомогою струменевого технології із застосуванням сухого льоду.

ПОТРІБНО ПОМИТИ ФАСАД?

ПІД ВИСОКИМ ТИСКОМ?

Відправляйте заявку
або телефонуйте

Надіслати