ПРОФЕСІЙНА ОЧИСТКА ДАХІВ ПІД ТИСКОМ

Ваш дах потребує очистки?
Залишайте телефон
Ми протягом 15 хв ми вам зателефонуєм.

Відправити

Ціна мийки даху

Вкажіть площу даху:
Площа
Попереднє замовлення:

Фотографії До і Після виконання мийки даху під тиском

Чи потрібні Вам наші послуги?

Основні аргументи, чому варто чистити дах

Після встановлення чи ремонту обов'язково потрібно зробити очистку поверхні від будівельного сміття

Якщо залишити Ваш дах без очистки, то він не буде мати ніякого естетичного вигляду, а будівельне сміття під впливом природніх явищ почне спричиняти хімічні реакції, в результаті яких довговічність Вашого даху суттєво зменшиться.

Для збільшення довговічності в 2-3 рази

На будь-яку поверхню (чи то метал, чи черепиця, чи бітум, чи шифер) вже через 1 рік після монтажу наростають різного роду органічні речовини (мох, цвіль, солі). Якщо їх не очистити з використанням спеціальних засобів, то вони утворять мікротріщини і знищуватимуть будь-яку поверхню.

Для гарного естетичного вигляду

Вже давно не секрет, що чиста приємна атмосфера покращує настрій і самопочуття. А якщо постійно підтримувати чистоту на високому рівні, тоді і Ваше здоров’я буде також на висоті.

Що Ви отримаєте окрім чистоти

при зверненні до наших спеціалістів
 • Економію
  Економія коштів на заміну чи реставрацію старого покриття
 • Екологічність
  Відсутність забруднень у вигляді моху та лишайників мінімізує можливість розмноження бактерій та вірусів
 • Безпеку
  Не рідко забруднені поверхні стають слизькими, що робить їх експлуатацію не комфортною та може спричинити падіння і травми
 • Естетика
  Естетичне задоволення від експлуатації охайного подвір`я

Мийка дахів Львів. Очищення черепиці під тиском

Мийка даху Львів - це не найпопулярніша процедура в нашому місті.

Мийка дахів Львів зробить Ваше житло ідеальним

Однак, фахівці наполягають на тому, що цією послугою варто користуватися хоча б один раз в 5 років. Таким чином можна буде не тільки підтримувати естетичний зовнішній вигляд житла, але і запобігти передчасному руйнуванню покрівельних матеріалів. Замовити очищення черепиці у Львові можна за доступними цінами, просто зателефонувавши за контактним номером телефону. Крім того, наші фахівці також зможуть виконати і інші послуги, наприклад, чистку дерев'яних огорож.

Для чого потрібна мийка даху у Львові

Дах будь-якої будівлі найбільш схильний до згубного впливу різних агресивних оточуючих факторів, зокрема, атмосферних опадів. Адже саме його поверхня в першу чергу страждає від дощу, сильного вітру, снігу або ж палючих сонячних променів. Саме тому миття черепиці Львів так необхідне.

Мийка шиферу Львів: великий досвід робіт

Експерти вважають, що якщо проводити подібні процедури регулярно, то вдасться продовжити експлуатаційний термін черепиці та інших оздоблювальних матеріалів до декількох десятиліть. Однак, послуга мийки даху у Львові буде ефективна тільки в тому випадку, якщо проводити її будуть відповідно до технологій, а також використовуючи спеціальні засоби і відповідні агрегати. І найкращим рішенням стане замовлення очищення шиферних дахів у професіоналів.

Фахівці відзначають, що якщо вчасно не доглядати за черепицею, то на її поверхні збереться величезна кількість пилу і бруду, через це матеріал втратить здатність добре просихати після опадів. Як підсумок - поява моху та іншої рослинності на поверхні. І саме це в результаті призведе до повного руйнування структури покрівельного матеріалу. Тому, очищення черепиці Львів є важливою справою.

Переваги очищення черепиці у Львові майстрами

Наша компанія професійно розвиває напрямок мийки даху, миття покрівлі від моху, чистку черепиці від моху, Якісна чистка, мийка покрівлі та даху дозволить Вашому будинку не тільки чудово виглядати, але і забезпечити більш тривалий термін служби покрівельних матеріалів та інших конструкційних елементів. Для цього необхідно використовувати безпечні засоби, інноваційне обладнання та спеціально підготовлений персонал. Від цих факторів багато в чому залежить якість і безпека виконаних робіт, бездоганність результату.

Ми пропонуємо найсприятливіші умови для співпраці як підприємствам, організаціям, так і приватним особам. У роботі використовуються перевірені миючі засоби та обладнання, що гарантує бездоганний результат в мінімально короткі терміни. Дбайливе ставлення до будівлі, дотримання техніки безпеки, найвищий професіоналізм і підготовка до висотних робіт дозволять захистити клієнта від невиправданих витрат і непередбачених ризиків. У нас завжди все під контролем.

Кваліфікація фахівців, величезний досвід роботи, наявність всіх допусків для проведення робіт на різній висоті є гарантом високого професіоналізму і відповідальності. Також ми надаємо послуги з мийки цехів Львів.

Технологія мийки дахів з черепиці

Очищення шиферних дахів починається з видалення великих забруднень, включаючи гілки, мох, сміття та інше. Далі за допомогою спеціального обладнання майстри струменем води під напором видаляють плями, які в'їлися і починають обробляти поверхню спеціалізованими хімічними засобами. Після їх видалення поверхня ретельно промивається.

На наступному етапі мийка дахів у Львові має на увазі обробку покрівлі засобами захисту від вологи і розвитку мікроорганізмів. Крім того, майстри можуть виконати фарбування черепиці.

Рекомендації по очищенню дахів з черепиці

Зверніть увагу, що найбільш проблемними ділянками дахів є скати, які розташовані на півночі або північному заході. Саме на них опадає ранкова роса практично щодня, в результаті чого мохи, лишайники та інші рослини починають розвиватися з величезною швидкістю. І якщо сміття і пташиний послід видалити можна просто водою, то позбутися від водоростей, моху та іншого допоможе тільки професійна чистка черепиці Львів.

Очищення дахів з черепиці: гарантія якості

Зверніть увагу, що мийку дахів у Львові найкраще проводити в сонячний і жаркий день, щоб після проведення процедури поверхня встигла добре просохнути. А зайнятися видаленням рослинності можна в будь-який час. Для цього підійде балончик з розприскувачем і хімікати, які протягом 12 годин вб'ють будь-які мікроорганізми, залишки яких будуть видалені з поверхні природним шляхом, за допомогою вітру або опадів.

Не варто чекати, поки проблема посилиться. Замовляйте очищення черепиці Львів прямо зараз. Крім того, майстри також можуть виконати очищення керамічної плитки Львів, що також важливо.

Мийка черепиці у Львові за вигідною ціною

Замовити мийку черепиці у Львові можна за досить доступними цінами. Крім того, досвідчені майстри можуть виконати і іншу роботу, наприклад, видалення висолів на цеглі.

Для чого потрібне чищення керамічної черепиці у Львові

Експерти стверджують, що і зовнішня обробка потребує догляду. І якщо на фасади ми регулярно дивимося, то навряд чи щотижня перевіряємо стан даху.

Чищення керамічної плитки Львів значно подовжить експлуатаційний термін обробки

Справа в тому, що саме на даху накопичується велика кількість сміття, починаючи від пилу і пташиного посліду, і закінчуючи мохом і лишайниками. І якщо вчасно не провести чистку черепиці, то вона може зіпсуватися під впливом агресивних чинників, що загрожує повним руйнуванням покрівлі.

Переваги мийки черепиці у Львові

Чищення керамічної черепиці Львів доступна в нашій компанії. Якщо Ви замовите послугу, зможете оцінити ряд переваг:

 1. Швидке виконання робіт.
 2. Виконання роботи з допомогою професійного обладнання та миючих засобів.
 3. Можливість працювати на висоті, наприклад, якщо необхідне миття фасадів Львів.
 4. Гарантія якості в 100 відсотків.
 5. Широкий спектр послуг.
 6. Професійна консультація.

Технологія мийки керамічної черепиці

Мийка керамічної черепиці починається з видалення з її поверхні сильних забруднень. Для цього найчастіше використовується агрегат великого тиску, який дозволяє в найкоротші терміни очистити сам матеріал, а також шви між плитками. Далі на поверхню наноситься спеціальний хімікат, який дозволяє видаляти наліт і мікроорганізми, а через деякий час його змивають. Така ж технологія застосовується і при чищенні басейну Львів.

Мийка черепиці Львів: швидке виконання робіт

Рекомендації по очищенню черепиці

Зверніть увагу, що для того, щоб мийка черепиці Львів принесла максимальну користь, для цього потрібно використовувати професійні хімічні засоби. І краще за все буде довіритися грамотним фахівцям, які підберуть необхідну суміш у відповідності зі ступенем забруднення.

ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ЧИСТКУ ДАХУ

ПІД ВИСОКИМ ТИСКОМ?

Просто вийдіть на зв’язок
Відправляйте заявку
або телефонуйте

Надіслати